SETAŞ HAKKINDA

1998 yılından beri ikitelli organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren seren mobilya tekstil ve day. tük. mal. tic. ltd. şti. setaş markası ile 2500 metrekare kapalı alanı ve seçkin kadrosu ile yatak ve baza çeşitleri ve panel mobilya ürün yelpazesiyle sizlere hizmet vermektedir. Tecrübemizle teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyeti ilkesi odaklı üretim ve hizmet anlayışını birleştirerek uyku konforu alanında sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır. 


Kuruluşundan bu yana her geçen gün artan kalitesi ve teknolojisi ile sektörde marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen setaş dış pazarlara pazarlama çalışmalarına hem ülke ekonomisi ve şirket büyüme hedefleri doğrultusunda yurt dışı ve yurt içi fuar ve tanıtım çalışmalarına dikkat ve önemle çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar sayesinde ihracat çalışmalarını başlatmıştır. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen, müşterilerine alanındaki yenilikleri takip edip ve yeni tasarımlarla müşterilerine en iyi hizmeti vermekle uzun vadeli ilişkiler kurmayı görev bilen setaş; gelişen teknolojisi ve artan kapasitesiyle genç dinamik ve yenilikçi bir frma olarak bugün olduğu gibi yarınlardada sektöründe çalışmalar yapmaya devam edecektir.

Üretimimizin büyük bir kısmını ihraç etmekteyiz.Yoğun olarak  orta doğu ve kuzey afrika ülkeleri, Fransa , Almanya, Romanya ve Bulgaristan'a da  belirli ölçülerde ihracat yapmaktayız.

*Kalitenin müşteri memnuniyetiyle karşılanacağı sürekli gelişme ve iyileşme gösteren bir süreç olduğunun bilincinde olmak ,

 
*Üretim alanımızdaki gelişmeleri takip ederek yeni uygulamaları ürün kalitesine yansıtmak ,

 
*Belirlediğimiz kalite hedefleri doğrultusunda süreçlerimizi gözden geçirmek ve iyileştirmek ,

 
*Müşterilerle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak kaliteyi bir kültür haline getirmek ,

 
*Ürün ve hizmet kalitesini etkileyen en değerli faktör olarak gördüğü çalışanların eğitimini sağlayarak katılımı , kaliteyi ve sürekliliği artırmak ,

 
Firmamızın Kalite Politikasıdır.

İLETİŞİM
Bize ulaşın, sizlerle irtibata geçelim....